O mnie

Cześć, tu Sławomir, od 5 lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Posiadam wykształcenie wyższe – magister filologii angielskiej, specjalizacja nauczycielska. Postanowiłem założyć bloga, aby dzielić się moim doświadczeniem, wiedzą oraz innymi ciekawostkami ze świata związanymi z językiem angielskim.

Przez 3 lata pracowałem w szkole podstawowej, pomagając uczniom z różnymi problemami językowymi, zdobywając doświadczenie oraz wiedzę praktyczną. Moje podejście do języka bardzo się przez ten czas zmieniło. Praca nauczyciela w oświacie nie jest taka prosta, jak się wydaje, a opanowanie całej grupy wymaga różnych, czasami skomplikowanych, technik nauczania.

Jako student dwukrotnie korzystałem z programu Camp America, gdzie podczas wakacji pracowałem jako opiekun dzieci w Stanach Zjednoczonych. Poznałem wspaniałych ludzi w Nowym Jorku oraz w Connecticut, dzięki którym moje umiejętności językowe przeszły na wyższy poziom.

Grand Canyon, USA, 2018 r.

Mam nadzieję, że ten blog pomoże Wam w przekonaniu się do języka angielskiego, podsunie pomysły na ciekawe zajęcia oraz przybliży nieco kulturę krajów anglojęzycznych!